Szukaj
Close this search box.

Kolekcja Veranda – czyli wiosenne popołudnie w towarzystwie kryształu

Wiosna zapukała do naszych drzwi już na stałe i przez następne miesiące będziemy cieszyć się pierwszymi promieniami słońca.  Rozpoczęliśmy sezon na spędzanie czasu w ogrodzie, na tarasie czy balkonie, a to oznacza, że kolekcja Veranda również obudziła się do życia! Kolekcja Veranda od Julii inspirowana jest właśnie wiosennym przebudzeniem, w którym wszystko kwitnie, a my możemy spędzać miło czas na świeżym powietrzu.

kolekcja Veranda

Kolekcja Veranda, czyli lato zamknięte w szkle

Veranda zaprasza do zabawy wzorami i kolorami, do radosnego serwowania soku czy domowej lemoniady w kryształowej oprawie, do czerpania przyjemności z obcowania z pięknymi naczyniami. Kolekcja ta jest idealna dla tych, którzy uwielbiają zaskakiwać swoich gości. Tradycyjny materiał, jakim jest szkło, połączyliśmy ze współczesnymi szlifami oraz pastelowymi kolorami. Projektując tę kolekcję, inspirowaliśmy się wiosennymi wieczorami, spędzanymi w gronie przyjaciół czy rodziny na świeżym powietrzu – w ogrodzie, na tarasie czy balkonie, czyli wszędzie tam, gdzie czujemy się swobodnie. I taka jest właśnie ta kolekcja: niezobowiązująca, lekka, humorystyczna, zwiewna jak letnia sukienka. 

Veranda

Veranda i jej pastelowe kolory 

Wiosna i lato to czas eksplozji kolorów: od neonowych i energicznych, po subtelne pastele. I to właśnie te nieco przygaszone barwy nas zainspirowały najbardziej. Ujęła nas ich lekkość oraz fakt, że można je odszukać w otaczających nas krajobrazach niemal na każdym kroku. Kolekcja Veranda jawi się w trzech kolorach: pierwszym jest słomkowa żółć, którą można spotkać np. na stogach siana, stanowiących sielskie pejzaże. Pastelowy błękit, niczym bezchmurne, letnie niebo, to nasza kolejna inspiracja. Ostatnią barwą jest subtelny róż, przypominający delikatne płatki kwiatów. Wszystkie odcienie świetnie ze sobą współgrają – można je dowolnie łączyć, ale także tworzą przepiękne, monokolorystyczne zestawy. 

 

 

Szlify kolekcji Veranda

W kolekcji Veranda znajdziecie szklanki niskie i wysokie oraz kieliszki – wszystkie naczynia sprzedawane są w zestawach trzech sztuk w wybranym kolorze. W każdym secie znajdują się trzy rodzaje wzorów: harmonijny, geometryczny wzór oparty na strzelistych liniach, bardziej zdobny szlif, stworzony z przecinających się na kształt litery „X” linii oraz gładki wzór, aby móc cieszyć się minimalistyczną postacią szkła. 

 

huta julia kolekcja Veranda

Zaproś Verandę na werandę!

Celebruj codzienność z kolekcją Veranda! Zabierz kieliszki na piknik, rozłóż zastawę na ogrodowym stole bądź po prostu rozkoszuj się lemoniadą, odpoczywając na balkonie. Veranda również znakomicie odnajduje się w towarzystwie innych kolekcji. Szczególnie dobrze wygląda w zestawieniu z innymi, współczesnymi wzorami, takimi jak Aeris, Linea, HopOnTop czy Polski Stół. Wszystkie kolekcje mogą stworzyć na stole czy piknikowym kocu wspaniałą, szklaną mozaikę. Ponadto Veranda wspaniale komponuje się z innymi materiałami, takimi jak porcelanowa zastawa, której biel przepięknie podkreśli pastelowe barwy. Świetnie czuje się również obok ceramiki czy powracających do mody naczyń glinianych. Veranda prezentuje się dobrze zarówno na białych, jak i kolorowych, wzorzystych obrusach, ale przyrzekamy, że wygląda równie świetnie na gołych blatach z kamienia czy drewna. 

Veranda

Udostępnij:

Inne posty