Szukaj
Close this search box.

Kreatywny Dzień Dziecka z Julią

Masz już pomysł co podarujesz swojemu dziecku w prezencie na Dzień Dziecka? Wolisz uniknąć kupowania  kolejnych zabawek, bo uważasz, że najlepszym prezentem jest kreatywne spędzenie tego dnia razem? Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie i kilka pomysłów, jak możecie ten dzień świętować wspólnie w Hucie Julia!

Warsztaty to wspaniały pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka

W naszej hucie odbywają się 3 rodzaje warsztatów kreatywnych: malowanie na szkle, grawerowanie oraz szlif-kolor-dekor.  W warsztatach może wziąć udział cala rodzina i wówczas zabawa jest jeszcze ciekawsza! Warsztaty prowadzą nasi animatorzy, którzy pomagają uczestnikom na każdym etapie. 

Warsztaty malowania na szkle

Jeśli Twoje dziecko kocha malować – zapraszamy na malowanie na szkle! Każdy uczestnik wybiera sobie kryształową formę, którą następnie dekoruje ją specjalnymi farbami,  markerami i brokatami. Powstają w te sposób zachwycające dziecięce dzieła sztuki, zaczarowane na prawdziwej bryłce ze szkła kryształowego! Ten warsztat szczególnie polecamy  rodzinom z małymi dziećmi.

szklarska poręba atrakcje

Warsztaty grawerowania na szkle

Dla fanów precyzyjnej roboty mamy warsztaty grawerowania na szkle. Dzieciaki mogą się poczuć jak nasi zdobnicy, którzy tworzą misterne szlify na kryształowych naczyniach. Wyposażone w profesjonalny sprzęt, mali twórcy, stworzą fantastyczną grafikę na barwnych kryształkach lub szklankach. Warsztat przeznaczony dla uczestników od 9 roku życia.

atrakcje Dolny Śląsk

Warsztat szlif-kolor-dekor

Warsztat kreatywny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, W trakcie 45 minut stworzycie niezwykłą eko torbę – zdobioną własnoręcznie wzorami inspirowanymi niezwykłymi kryształowymi szlifami z Huty Julia. Tradycyjne wzornictwo, własnoręcznie utrwalone na tkaninie, będzie wyjątkową i niepowtarzalną pamiątką z Karkonoszy!


Zarezerwuj czas na piękną wspólną przygodę >>> w Julii !


Rodzinne zwiedzanie Huty Julia z przewodnikiem 

Jak powstają kolorowe, kryształowe zwierzątka? Czy rodzice pamiętają kolorowe ryby wykonane ze szkła? Co robi hutnik i jaka jest temperatura w piecu? O tym wszystkim dowiecie się w trakcie rodzinnej podróży po Hucie Julia, dzięki której poznacie tajniki sztuki szklarskiej!

Krystalium – doświadczenie i dobra zabawa

Krystalium to interaktywne centrum edukacyjno-historyczne, tuż obok Huty Julia. To miejsce, które stworzyliśmy po to, by wszyscy mogli poznać niezwykłą historię kryształu w Karkonoszach. Część historyczną Krystalium połączyliśmy z edukacyjną zabawą, ciekawymi instalacjami, animowanymi informacjami, dzięki którym dowiecie się dlaczego huty wędrowały, co wspólnego ze szkłem ma uran, ile zmieści się w tobie kryształowych kieliszków…? Zapraszamy na niezwykłą edukacyjną wycieczkę i dobrą zabawę w naszym Krystalium – centrum szklanych opowieści!  


Zarezerwuj czas na zabawę i edukację  >>> w Krystalium!


Podaruj dzieciom piękną przygodę!

Otoczona niezwykłymi Karkonoskimi Górami Julia to miejsce, w którym splata się historia, piękno szklanych arcydzieł i ręczny proces produkcji! Tu natura łączy się z niezwykłym, zanikającym kryształowym rzemiosłem. Po zwiedzaniu zapraszamy do naszej kawiarni na domowe ciasto, przepyszne lody i inne smakowite desery. W naszej hucie spędzicie czas z pociechami kreatywnie i rodzinnie! 

atrakcje dolnego śląska

 

Udostępnij:

Inne posty