Szukaj
Close this search box.

Kryształowy prezentownik, czyli 11 propozycji gwiazdkowych prezentów

Wiadomym jest, iż to nie prezenty są najważniejszym elementem świąt. Nie łatwo jednak wyobrazić sobie ten magiczny, wigilijny czas bez wręczania nawzajem choćby drobnych podarków. To miły zwyczaj, który warto praktykować z bliskimi.

Dla wielu, kupno gwiazdkowych prezentów to nie lada wyzwanie. Warto, aby prezent dopasowany był do obdarowywanego, aby był dla niego przydatny, aby kojarzył się jak najlepiej i przy okazji cieszył oko. Kryształowe wyroby Huty Julia to z założenia produkty doskonałe na prezent – wyjątkowe, piękne, niecodzienne, czasem ekskluzywne, o odświętnym wyglądzie i charakterze i co ważne – użytkowe!

Aby ułatwić wybór, przygotowaliśmy kilka kryształowych propozycji. Tym razem, nie w podziale dla niej, dla niego, dla rodziców, dziadków czy dla partnera biznesowego. Dziś publikujemy bardzo uniwersalną listę, z której z pewnością każdy wybrałby coś odpowiedniego dla siebie.

1. Zestaw śniadaniowy 1 – kolekcja Polski Stół // 2. Karafka do whisky – szlif ananas i szklanki do whisky – szlif ananas // 3. Kieliszki do wina – kolekcja Linea // 4. Patera/kabaret – kolekcja Linea // 5. Kufel do piwa – kolekcja Caro // 6. Kieliszki do koniaku – szlif młynek // 7. Kieliszki do wódki – kolekcja Linea // 8. Kieliszki do szampana – szlif młynek // 9. Cukiernica – kolekcja Blanca // 10. Szklanki do napojów – kolekcja Metropolis // 11. Karafka do wina – kolekcja Aeris i kieliszki do wina – kolekcja Aeris.

Co znalazło się w naszym zestawieniu?

Oczywiście nie mogło zabraknąć uwielbianej przez wielu z Państwa kolekcji Polski Stół – w tym przypadku postawiliśmy na bardzo uniwersalny zestaw śniadaniowy nr 1, z talerzem, kubkiem i jajecznikiem (1).

Jest również coś dla miłośników whisky – karafka o klasycznej, kwadratowej formie z szklaneczkami do whisky. Taki zestaw zdobi równie klasyczny szlif popularnie nazywany ananasem (2).

Kieliszki do wina Linea, każdego urzekają swoją formą, szlifem i niezwykle pękatą czarką. Wino spożywane z takiego szkła naprawdę smakuje lepiej – gwarantujemy (3)!

Kolejna nasza propozycja to niezwykle praktyczny upominek, który z pewnością nie raz zostanie użyty na rodzinnym stole – patera Linea na ozdobnej nodze z przedziałami na różnego rodzaju przekąski (4).

Kryształowy kufel uszczęśliwiłby z pewnością każdego smakosza piwa (5).

Koniakówki z tradycyjnym, mocno rozpoznawalnym szlifem młynka to doskonały pomysł na podarek np. dla rodziców lub dziadków (6).

Kieliszki do wódki trzeba w domu mieć, a dlaczego by nie kryształowe? My proponujemy komplet sześciu sztuk, na eleganckiej stopce, z kolekcji Linea (7).

Szampanówki to też asortyment szklany, który każdy powinien mieć, używany co najmniej raz w roku. Kryształowe kieliszki do szampana w szlifie młynka, z rozchyloną czarką zapewnią dużo przyjemniejsze doznania podczas spożywania musującego trunku (8).

Cukiernica z kolekcji Blanca to propozycja na prezent dla osób lubiących polski design. To jedna z najnowszych kolekcji autorskich Huty Julia zaprojektowana przez Sebastiana i Elżbietę Pietkiewiczów. W towarzystwie kryształowego pojemnika występuje tu porcelanowa pokrywka. Stylowy, ale i przydatny gadżet (9).

Kolejna propozycja z kolekcji autorskiej serii Julia Zaprojektowane – Metropolis projektu Sebastiana Pietkiewicza. Szklanki „longi” ozdobione szlifem nieregularnych, pionowych linii będą użytkowym prezentem z klasą, w zasadzie dla każdego (10).

Na koniec wyjątkowy pod względem estetycznym zestaw. Kolekcja Aeris ozdobiona szlifem imitującym bąbelki powietrza. Zestaw w postaci okazałej karafki do wina i sześciu sztuk kieliszków to wymarzony prezent np. dla młodego małżeństwa, rodziców czy nawet dla partnera biznesowego (11).

To już wszystkie nasze tegoroczne propozycje. Mamy nadzieję, że odnaleźli Państwo w nich dawkę świątecznych inspiracji prezentowych. A w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju podarków, na różne okazje, zapraszamy do naszego sklepu online oraz do sklepów firmowych w Piechowicach.

Udostępnij:

Inne posty