Szukaj
Close this search box.

Kolekcja VERANDA to orzeźwiający koktajl letnich kolorów!

Kolekcja Veranda z Huty Julia

Kolekcja VERANDA to lekkość formy, proste, nowoczesne szlify i kolory subtelne niczym smak orzeźwiającej, owocowej lemoniady.Delikatny róż, pastelowy błękit i słomkowa żółć – te modne odcienie znajdziemy w letniej odsłonie kryształowych naczyń.

Kolekcja Veranda z Huty Julia
Kolekcja VERANDA w letnich kolorach: delikatny róż, pastelowy błękit i słomkowa żółć

Veranda-świeży powiew

Inspiracją do stworzenia kolekcji VERANDA były towarzyskie spotkania na świeżym powietrzu. Te popołudniowe i te wieczorne. W ogrodzie,  na tarasie i w domu. Okolicznościowe przyjęcia, romantyczne tete-a-tete, stylowe wesela…jednym słowem okazje, również te niespodziewane,  by coś celebrować.

Kolekcja VERANDA  składa się z  kieliszków do wina, do szampana oraz szklanek do long drinków i whisky.  To propozycja o eleganckim, typowym dla kryształowych naczyń charakterze, które wcześniej kojarzyły się głównie ze szkłem w tradycyjnym, bezbarwnym i gładkim wydaniu

 

Kolekcja Veranda
Kolekcja VERANDA w całej okazałości…

Veranda-zaproszenie do zabawy

Veranda to zaproszenie do zabawy trendami, do serwowania nawet soku czy domowej lemoniady w stylowej oprawie, do czerpania przyjemności z obcowania z pięknymi przedmiotami. To kolekcja dla tych którzy lubią zaskakiwać swoich gości wyjątkowymi nakryciami stołu, modnymi detalami, dla panów i pań domu, którzy cenią klasę, a jednocześnie mają fantazję, poczucie humoru i dystans do obowiązujących reguł.

 

Kolekcja kieliszków VERANDA z Juty Julia w Piechowicach
Veranda to zaproszenie do zabawy …

Veranda-kolorowa przyjemność

VERANDA to nie tylko odrobina kolorowej przyjemności dodana do naszego życia na co dzień i od święta, ale także bardzo współczesny miks wzorów – w każdym z rodzajów naczyń dostępne są bowiem ich trzy rodzaje: ze szlifem paskowym, krzyżykowym oraz gładkie. Kieliszki i szklanki sprzedawane są w kompletach po 3 sztuki – każda z innym wzorem. Możemy więc nie tylko pomieszać śmiało na  stole wzory, ale i kolory. Pomysłów na własny zestaw Verandy może być bardzo dużo – tak jak na ulubione drinki lub chłodzące napoje.

 

Kolekcja Veranda z Huty Julia w Piechowicach

 

Veranda-cukierkowa kolorystyka

Słodka, cukierkowa kolorystyka VERANDY świetnie komponuje się z białą zastawą i obrusami, kocha towarzystwo kwiatów, słodyczy, owoców. Nie konkuruje z kolorami napojów, a wręcz je uwypukla lub dyskretnie stapia z tymi bardziej wyrazistymi. Ci którzy śmielej czują się w dziedzinie aranżacji mogą połączyć je z naczyniami w tonacji różu, błękitu lub złota.

Kolekcja pojawiła się w sprzedaży w sklepie internetowym oraz w sklepach firmowych Huty Szkła Kryształowego Julia 30 lipca 2018 r.

Zapraszamy na Verandę!

Udostępnij:

Inne posty