Szukaj
Close this search box.

Świeca zapachowa Nuta Karkonoszy: lokalność zamknięta w krysztale

Kochamy Karkonosze. To tu działamy na pełnych obrotach, produkując szkło kryształowe, będące ozdobą niejednego domu w Polsce i za granicą. Góry nas inspirują, motywują do działania i do odkrywania tego, co w rzemieślnictwie najlepsze. Dlatego właśnie stworzyliśmy świecę zapachową, która jest pięknym hołdem dla Karkonoszy.

nuta karkonoszy huta julia

Nowa świeca zapachowa i jej lokalny charakter

Świeca Nuta Karkonoszy to lokalność zamknięta w ręcznie robionym szkle kryształowym. Zarówno w warstwie wizualnej, jak i zapachowej, da się w niej poczuć ducha górskich szlaków, lokalnych rzemieślników i wędrowników. Jej piękny, głęboki niebiesko-zielony kolor podkreśla tutejszy krajobraz górski. Kolor ten jest symbolem przejrzystego nieba i regionalnych stawów oraz rzek, ponadto nawiązuje do gęstych, porośniętych mchem drzew, rosnących w pobliskich lasach, otaczających górskie szlaki. Co więcej, geometryczny, trójkątny szlif przypomina wierzchołki karkonoskich szczytów. Projektując ten wzór szczególnie myśleliśmy o Śnieżce, królowej Karkonoszy oraz o Szrenicy, czyli o górze, która dumnie patrzy na Piechowice i Szklarską Porębę. 

świeca zapachowa kryształowakryształowa świeca zapachowa

Świeca o zapachu Gór Karkonoskich 

Świeca zapachowa Nuta Karkonoszy łączy w sobie ciepłe nuty kwiatowe, które możemy poczuć  w tutejszych lasach, ogrodach i polach. Tymi kwiatami są konwalie, jaśminy i lipy. Aromaty kwiatowe są wzmocnione niezwykle trwałą nutą piżma. Całość kompozycji to zapachowe wspomnienie wiosennych wieczorów i powrotów z górskich szlaków.

Nuta Karkonoszy to wysokiej jakości świeca sojowa. Dzięki 10% nasyceniu wosku sojowego wyrafinowanymi perfumami zapach jest długotrwały i intensywny, nawet jeśli świeca się nie pali.

świeca zapachowa

Świeca zapachowa jako piękna pamiątka z Karkonoszy 

Pamiątki powinny nieść ze sobą jakąś wartość. Najlepsze upominki to takie, które pozostają z nami na długo, służą nam nie tylko podczas urlopu, ale stale przypominają o przyjemnych chwilach spędzonych w danym miejscu. Świeca zapachowa Nuta Karkonoszy to piękna pamiątka z naszych gór, ale także z lokalnej huty kryształu, która tworzy rękodzieło od przeszło stu lat. Nuta Karkonoszy to również idealny prezent dla bliskich. Możesz przywieźć ukochanym namiastkę gór i zapach tutejszych lasów i szlaków zamknięty w niepowtarzalnej, kryształowej formie.  

świeca zapachowa karkonosze

Udostępnij:

Inne posty

Z czym pic whiskey

Z czym pić whisky – najlepsze drinki koneserów

Whisky to napój, który od lat cieszy się niezmienną popularnością wśród miłośników trunków z całego świata. Jednak, aby w pełni docenić bogactwo smaku whisky, warto wiedzieć, z czym najlepiej ją pić oraz jakie drinki stanowią prawdziwy majstersztyk dla koneserów tego trunku.

Zobacz więcej