Szukaj
Close this search box.

Kolekcja FLUO – tęczowy mix w kolorowym kryształowym szkle

Kolekcja FLUO jest jedną z nowości zaprezentowanych na targach Ambiente 2019 we Frankfurcie przez Hutę Julia. To kolejna propozycja, po kolekcjach VERANDA i LINEA KOLOR, która zachęca do zabawy kolorowym szkłem kryształowym w modnych, jaskrawych kolorach.

W ostatnich

sezonach moda śmiało sięgnęła po wyraziste kolory fluo – nawiązując do lat 90. i pierwszej dekady XXI wieku. Cytrynowa zieleń zakreślaczy, oranż ochronnych kamizelek, róż, który mogłyby nosić członkinie Spice Girls, ostre błękity i żółcie pojawiły się nie tylko na sportowych czy streetwearowych kreacjach i akcesoriach, ale nawet na wieczorowych sukniach, w paletach makijażu i lakierów do paznokci.

Ten modowy trend zainspirował Hutę Julia do stworzenia minikolekcji FLUO, w której kryształowe szkło pojawia się w czterokolorowych zestawach kieliszków do wina i sherry. Kieliszki  proponowane są w zestawach po 4 sztuki, z czarkami w kolorze różowym, błękitnym, żółtym i zielonym. Ten zestaw barw został dobrany tak, by pasowały one do nie tylko siebie wzajemnie, ale również do innych popularnych elementów zastawy stołowej. Dobrze będą się prezentować zarówno z nowoczesną czy klasyczną białą porcelaną, jak i z naczyniami w modne obecnie wzory kwiatowe.

Proponowana kolorystyka – delikatny różowy, subtelny błękit, jasno słoneczny żółty, wczesnowiosenny zielony – kojarzy się ze słodyczą, deserami i tęczowymi napojami. FLUO to idealna kolekcja na damskie spotkanie z prosecco w roli głównej. Kolory FLUO świetnie współgrają z letnimi kwiatam

i, gałązkami owocowych drzew. Pasują też do nich modne ostatnio złote sztućce i inne metalowe dodatki.

FLUO to kolejna –  po kolekcji VERANDA i LINEA KOLOR – mini kolekcja Huty Julia, która powstała w odpowiedzi na wielki renesans kolorowego szkła kryształowego w Europie, niegdyś tak popularnego.

Kolekcja FLOU jest dostępna w sprzedaży w sklepie internetowym Huty Szkła Kryształowego Julia oraz w sklepach firmowych w Piechowicach.

 

Udostępnij:

Inne posty